Trekking w Himalajach

Przez wiele lat zdobywaliśmy doświadczenie w turystyce i rekreacji po to, aby teraz móc Państwu zaoferować udział w największej przygodzie Waszego życia. Zajmujemy się od wielu lat organizacją wyjazdu do Nepalu. Jeśli w głowie kiedykolwiek pojawiła się myśl wyjazd Nepal – to znaczy, że nasza firma została stworzona z myślą właśnie o Tobie.

To Ty jesteś dla nas najważniejszy i cały plan trekking Nepal ułożymy pod Twoje predyspozycje i oczekiwania. Zajmujemy się organizacją dojazdu, przelotu, noclegu, wyżywienia, pozwoleniami trekkingowymi i wieloma innymi sprawami, aby sprawić żeby ten wyjazd był bezproblemowy i abyś nie musiał się o nic martwić.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób, które chcą zdobywać szczyty, ale również dla tych którzy chcą podziwiać wzgórza i doliny. Trekking w Himalajach może być dla Ciebie osobistym wyzwaniem, chęcią sprawdzenia swoich możliwości, ale może być także chwilą wytchnienia, relaksu, odpoczynku. Obcowanie z górami i wspaniałą przyrodą to tylko nieliczne zalety trekkingu w Himalajach.

Podczas takiej wyprawy poznasz wspaniałych ludzi, odwiedzisz niesamowite miejsca, pobędziesz ze sobą sam na sam. My zajmiemy się przelotem, noclegiem, wszelkimi formalnościami i sprzętem. Ty tylko podejmij decyzję, że chcesz wyruszyć z nami i wspólnie przeżyć przygodę życia, a z całą pewnością nie będziesz żałował.

Planowanie Trekkingu Nepal

Planowanie 

Pierwszy etap naszej wyprawy to planowanie wszystkiego na kartce papieru

Omówienie Trekkingu Nepal

Omówienie

Przedstawienie planu wszystkim podróżnikom i wprowadzenie poprawek w trekkingi

Wyprawa w Himalaje, Nepal

Trekking

Czeka nas już tylko kilkanaście dni wspaniałego trekkingu na szczycie świata!

Masz pytania do trekkingów? Zadzwoń!

70

Trekkingów

153

Klienci

23

Wspinaczek

17

Wycieczek

Nepal, Katmandu

Organizowanie wycieczek,                        
wypraw i trekkingów w Nepalu

Email:  info@trekking-nepal.xs
Tel: +48 797 887 125