Szlaki trekingowe

Każda godzina jest silna na Nepal. Czemu nie. Istnieją wtedy ludzie, którzy do swojej roli podchodzą z dziką pasją oraz oddaniem. Maksymalne wydłużenie wizy wynosi 150 dni Na wszelkim przejściu granicznym w Nepalu zlokalizowane są urzędy imigracyjne, dlatego oraz nie muszą się Państwo martwić o formalności połączone ze zdobyciem wizy.

Wyjazdy Nepal to plan na twoją dużą zmianę, a trekking Nepal więc będzie twoje bliskie zajęcie. Współpracujemy z praktykami w branży wspinaczki górskiej oraz wykwalifikowanymi przewodnikami turystycznymi, jak zarówno z profesjonalną prywatną służbą medyczną, dlatego wychodząc na wycieczkę z Wyjazdy Nepal możesz poczuć się bezpiecznie.

Korzystamy w własnej możliwości przygody z przeznaczonymi noclegami. Trekking Nepal w tak łatwej cenie widoczny jest właśnie u nas. Dzięki nam nie ale będziesz był termin na wielogodzinny trekking Nepal, lecz również na odpoczynek w jasnych miejscach oraz zwiedzanie tego pięknego kraju. Stanowi obecne oczywista atrakcja trekkingu Nepal ze powodu na piękne widok.

Planowanie Trekkingu Nepal

Planowanie 

Pierwszy etap naszej wyprawy to planowanie wszystkiego na kartce papieru

Omówienie Trekkingu Nepal

Omówienie

Przedstawienie planu wszystkim podróżnikom i wprowadzenie poprawek w trekkingi

Wyprawa w Himalaje, Nepal

Trekking

Czeka nas już tylko kilkanaście dni wspaniałego trekkingu na szczycie świata!

Masz pytania do trekkingów? Zadzwoń!

70

Trekkingów

153

Klienci

23

Wspinaczek

17

Wycieczek

Nepal, Katmandu

Organizowanie wycieczek,                        
wypraw i trekkingów w Nepalu

Email:  info@trekking-nepal.xs
Tel: +48 797 887 125