Szyczyty Himalajów

Łącznie z nami oddaj się porwać przygodzie. Maksymalna wysokość, którą zdobędziemy podczas trekkingu w Nepalu - a to nie jest wspinaczka, to droga, i nawet spacer w górach. Dajemy ci kompleksową obsługę od chwili wyjazdu do Nepalu po chwilę bezpiecznego trafienia do twojego miejsca zamieszkania. Nepal jednak będzie tajemnicą, i ty potrafisz być jej stroną.

Trekking Nepal da ci rozwiązać całe napięcie, które sprawia w tobie codzienność i dokona, że poczujesz lekki zmęczenie. Wyjazdy Nepal to plan na twoją dużą zmianę, a trekking Nepal toż będzie twoje ukochane zajęcie. Skierowane są one również do osób, jakie potrzebowały w bliskim tempie zwiedzić i zobaczyć wiele frajd i znaleźć wszystkie tajemnice Nepalu.

Współpracujemy z zawodowcami w sferze wspinaczki górskiej oraz wykwalifikowanymi przewodnikami turystycznymi, jak i z fachową prywatną służbą medyczną, dlatego jadąc na wyprawę z Wyjzdy Nepal Trasy wycieczek trekkingu Nepal są różnorodne, bardzo dokładnie znane, dlatego jeszcze nie trzeba się obawiać, że wolno się zgubić.

Planowanie Trekkingu Nepal

Planowanie 

Pierwszy etap naszej wyprawy to planowanie wszystkiego na kartce papieru

Omówienie Trekkingu Nepal

Omówienie

Przedstawienie planu wszystkim podróżnikom i wprowadzenie poprawek w trekkingi

Wyprawa w Himalaje, Nepal

Trekking

Czeka nas już tylko kilkanaście dni wspaniałego trekkingu na szczycie świata!

Masz pytania do trekkingów? Zadzwoń!

70

Trekkingów

153

Klienci

23

Wspinaczek

17

Wycieczek

Nepal, Katmandu

Organizowanie wycieczek,                        
wypraw i trekkingów w Nepalu

Email:  info@trekking-nepal.xs
Tel: +48 797 887 125